Wizaż

Kobieta bez makijażu w obecnych czasach to unikat. Makijażem można dodać sobie urody, podkreślić atuty, zaakcentować nastrój i okazję z jakiej został wykonany. Dzięki makijażowi można ukryć niedoskonałości skóry, twarzy jak i wymodelować swój owal. Rynek jest pełen kosmetyków do makijażu, których zróżnicowanie jest ogromne, tak by każdy mógł dopasować produkt odpowiedni do okazji jak i własnej skóry, urody.
W naszym gabinecie możesz skorzystać z usług makijażystki, która wykona delikatny makijaż tak, by wydobył z Ciebie urodę w każdy dzień, jak również może oczarować Cię makijażem wieczorowym, czy fotograficznym, bądź ślubnym. Dzięki odpowiedniemu makijażowi możesz poczuć się pewna siebie i nie przejmować się wpatrzonymi w Ciebie oczami znajomych, gości, szefostwa.

Przy pomocy analizy kolorystycznej każdej klientce dobierany jest indywidualnie makijaż, również z uwzględnieniem cech charakterystycznych sylwetki, osobowości, wieku. Prócz tego makijażystka chętnie pomoże dobrać odpowiednią gamę kosmetyków i ich kolorów do typu skóry. Polecamy także konsultacje dermatologiczne, proponując nie tylko podkład do makijażu, ale i cienie i inne kosmetyki na każdą okazję.

Menu

Godziny otwarcia

PN - PT 9:00 - 21:00

W SOBOTĘ 9:00 - 18:00

tel. 797 892 097