Rodzaje makijaży

MAKIJAŻ DZIENNY

Makijaż dzienny winien być niewidoczny dla osób trzecich. Delikatny makijaż nosi tez nazwę no-make-up i ma za zadanie modelowanie twarzy. Wykorzystywany na co dzień niezależnie od swej aktywności czy to na basenie, siłowni, czy w pracy, domu. Jego subtelny charakter ma podkreślać urodę i dodawać świeżości.


MAKIJAŻ WIECZOROWY

Makijaż wieczorowy jest bazą dla stroju wieczorowego i dedykowany jest szczególnym okazjom. Jego wykonanie wymaga skomponowania odpowiedniej kreacji wraz z kolorystyką stroju, charakterem okazji, fryzurą i urodą.


MAKIJAŻ FOTOGRAFICZNY

Jeśli planujesz sesje fotograficzną warto pomyśleć o makijażu fotograficznym, który zatuszuje niedoskonałości i wymodeluje twarz na idealnie piękną. Jest to wyjątkowo trudny rodzaj makijażu, bowiem nie ma tu miejsca nawet na najdrobniejsze błędy. Perfekcyjne efekty uzyskuje się wespół z doświadczeniem i świetnej jakości kosmetykami. Zaleta makijażu fotograficznego jest trwałość oraz indywidualne dopasowanie tak do urody jak i okazji, od zabawowych makijaży po wyjątkowo poważne, iście portretowe.


MAKIJAŻ ŚLUBNY

Wyjątkowa okazja, jaka jest ślub i wesele wymaga wyjątkowego makijażu. Olśniewający wygląd panny młodej to priorytet, dlatego tak ważny jest każdy drobiazg. Poza perfekcjonizmem liczy się trwałość, odporność makijażu na chwile wzruszeń i bądź co bądź wysiłek panny młodej w czasie uroczystości. Makijaż ślubny planuje się nie tylko na zaślubiny ale i wesele oraz noc poślubną, dlatego też musi łączyć w sobie wiele cech eksponując urodę panny młodej.


MAKIJAŻ KOBIETY DOJRZAŁEJ

Jako, że skóra kobiety z wiekiem traci na jędrności i pigmencie trudno jest wykonać makijaż bez adekwatnych do wieku zmian. Makijaż dla kobiet dojrzałych uwzględnia problemy skóry zniszczonej, zmarszczek i innych znaków czasu, podkreśla urok twarzy i oczu dodając atrakcyjności i pewności siebie, jednocześnie tuszując oznaki upływu lat.


Samodzielnie przekonaj się jakiej metamorfozy możesz doznać dzięki makijażowi, w jak prosty sposób możesz dodać sobie piękna i blasku oraz zrobić wrażenie na innych.

W naszym salonie korzystamy wyłącznie z profesjonalnych kosmetyków przeznaczonych dla wizażystów, pracujemy na sprawdzonych i renomowanych markach jak: Lancome, Make-up Studio, Isa Dora, Mac, Revlon, Loreale, MaxFactor, N*7 itp...Menu

Godziny otwarcia

PN - PT 9:00 - 21:00

W SOBOTĘ 9:00 - 18:00

tel. 797 892 097